Başlangıç / Ofis Perde Modelleri / Ofis Perde Modelleri

Ofis Perde Modelleri

Noblesse Ofis Perdesi

Şıklığı ve estetiği içerisinde barındıran dikey modeller ile karşımıza çıkan kumaş perde dilerseniz ofis perdesi, dilerseniz de salon perdesi olarak hayatımıza renk katmak için tercih edilmesi gereken ürümler arasında yerini her zaman korumuştur. Aynı zamanda teknolojik yetkileri sayesinde isterseniz uzaktan kumanda ile yönete bilir, dilersenizde perde sistemi içerisinde barınan buton yardımı ile kullana bilirsiniz. Sizde bu bir birinden farklı noblesse perde çeşitlerini inceleye bilirsiniz.

Ofis Perdelerinde Dikey Perde Uygulaması

Bir çok renk ve desen seçenekleri bulunan dikey perde mimari yapısı sayesinde ışıkların düşeceği açıyı ayarlaya bilir dilerdenizde ışığı tamamen kesebilirsiniz. Kumaş, ahşap ve pvc olarak dilediğiniz malzeme kullanılarak üretilebilir. Her çeşit dekorasyon ve mimariye uygun yapılardır. Estetik kaygınız varsa bu perdeler sizlerin estetik kaygınızı ortadan kaldıracaktır.

Ofisler İçin Motorlu Perde Sistemleri

Teknoloji ve pratikliğin son noktası olan motorlu perde sistemlerimiz var olan bütün perde sistemlerinde kullanılabilir. Ofisleriniz, işyerleriniz ve evlerinizde kullanabileceğiniz motorlu perde sistemleriniz ile perdelerinizi uzaktan kontrol etmek her zaman sizin elinizde olacaktır. Yapısında bulunan sistem sayesinde perdenin istenilen şekilde haraket etmesi tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman durdurup, dilediğiniz zaman haraket ettire bilirsiinz. Manuel sistemin cevap veremediği haraketleri, motorlu perde sistemleri ile tek bir tuşa basarak yapabileceksiniz. Perde boyutlarına göre çeşitli motor tipleri mevcuttur. Aynı zamanda motorların fark edilmeyecek mimari ile dizayn edilmesi görüntü kirliliğinin önüne geçecektir.

Kontrol Ediliyor

Kruvaze Perde Modelleri

Günümüzde en çok satılan ve  beğeni alan bir modeldir. Genellikle markuzed brode ile fransız dantel’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir